Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Death Stranding na PC w czerwcu

Death Stranding po kilkumiesięcznej wyłączności na PlayStation 4 już wkrótce trafi także na PC-ty, o czym wiemy już od dłuższego czasu. Sony, które grę ufundowało i pomogło Kojimie w starcie razem z Kojima Productions, nie widziało większych przeciwskazań, by jego pierwsza gra poza Konami pojawiła się na blaszakach. PC-towym partnerem japońskiego twórcy została firma 505 Games.

Death Stranding pojawi się na platformie Steam oraz w Epic Games Store już 2 czerwca tego roku, więc za niecałe cztery miesiące licząc od dzisiaj. Kojima Productions przyłożyło się, by modyfikowana wersja silnika Decima działała dobrze na PC, oferując lepszą oprawę wizualną oraz wspierając niedostępne na konsolach rozwiązania technologiczne. Mowa tutaj przede wszystkim o wsparciu proporcji obrazu 21:9 i wsparciu więcej niż 60 klatek na sekundę.

Death Stranding PC Retail

505 Games wyda grę w pudełko oraz cyfrowo. Kupując tytuł na Steamie, dostaniemy dodatkowe przedmioty kosmetyczne z Half-Life’a (czapka Headcraba), które pojawią się w świecie Death Stranding dzięki umowie między wydawcą a Valve. Przedpremierowe zamówienia (w cenie 249,90 zł) dodatkowo zaoferują fragmenty cyfrowego artbooka oraz dostęp do ścieżki dźwiękowej Death Stranding. Grę możecie kupić także w Epic Games Store.

YouTube video
Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Gry

Organizowany co kilka miesięcy Festiwal Gier na Steamie (niezależnie od swojej nazwy) pozwala sprawdzić przedpremierowo potężną dawkę gier. Deweloperzy w pocie czoła starają wypuścić...

Gry

Noszenie paczek jednak nie daje takiej frajdy, jak nam obiecywano.

Gry

Kody na darmową zawartość do Genshin Impact pojawiają się co jakiś czas. Te działające znajdziecie w tym wpisie.

Gry

Biegnący przed siebie wojak napotyka dwa pająki. Krótka walki i biegnie dalej, zostawiając zapadające się w podłoże zwłoki. Nie wie, ile czasu temu poświęcił....

Copyright © 2021 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.