Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Death Stranding na PC w czerwcu

Death Stranding po kilkumiesięcznej wyłączności na PlayStation 4 już wkrótce trafi także na PC-ty, o czym wiemy już od dłuższego czasu. Sony, które grę ufundowało i pomogło Kojimie w starcie razem z Kojima Productions, nie widziało większych przeciwskazań, by jego pierwsza gra poza Konami pojawiła się na blaszakach. PC-towym partnerem japońskiego twórcy została firma 505 Games.

Death Stranding pojawi się na platformie Steam oraz w Epic Games Store już 2 czerwca tego roku, więc za niecałe cztery miesiące licząc od dzisiaj. Kojima Productions przyłożyło się, by modyfikowana wersja silnika Decima działała dobrze na PC, oferując lepszą oprawę wizualną oraz wspierając niedostępne na konsolach rozwiązania technologiczne. Mowa tutaj przede wszystkim o wsparciu proporcji obrazu 21:9 i wsparciu więcej niż 60 klatek na sekundę.

Death Stranding PC Retail

505 Games wyda grę w pudełko oraz cyfrowo. Kupując tytuł na Steamie, dostaniemy dodatkowe przedmioty kosmetyczne z Half-Life’a (czapka Headcraba), które pojawią się w świecie Death Stranding dzięki umowie między wydawcą a Valve. Przedpremierowe zamówienia (w cenie 249,90 zł) dodatkowo zaoferują fragmenty cyfrowego artbooka oraz dostęp do ścieżki dźwiękowej Death Stranding. Grę możecie kupić także w Epic Games Store.

YouTube video
Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Bycie budowniczym starożytnego imperium jest ciężkim kawałem chleba. Tego jednak Nebuchadnezzar nam nie pokaże...

Gry

Kody na darmową zawartość do Genshin Impact pojawiają się co jakiś czas. Te działające znajdziecie w tym wpisie.

Recenzje

Serious Sam 4 jest niczym nad wyraz sprawny wehikuł czasu na pecetowym rynku FPS-ów. Odpalacie grę i momentalnie przenosicie się dekadę wstecz. I nie...

Gry

Dzisiaj coś w sam raz dla masochistów, którym niestraszne autobiczowanie tematyką potrafiącą widocznie odcisnąć swoje piętno. Powieść jeżąca włos na głowie i ściskająca żołądek....

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.