Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Poznaliśmy wygląd okładki i steelbooka Death Stranding

Hideo Kojima pokazał finalną wersję okładki Death Stranding wraz z wizualizacją steelbooka.

Death Stranding debiutuje w listopadzie, więc Sony wychodzi z założenia, że jeszcze jest sporo czasu, by rozreklamować nową grę Hideo Kojimy. W trakcie Comic Conu odbywającego się w San Diego postanowiono ujawnić oficjalną okładkę gry oraz wygląd steelbooka. I niestety, widać brak ręki Yojiego Shinkawy (albo wpływ działu marketingu), gdyż okładka jest wyjątkowo oklepana.

W standardowej wersji gry na froncie zobaczymy Sama Bridgesa, głównego bohatera Death Stranding. Jego wizerunek pojawi się też na obwolucie  steelbooka, który dodawany będzie do wersji Deluxe i kolekcjonerskiej. Sam steelbook oferuje identyczne ujęcie z nieco innym wizerunkiem bohatera. Oj, coś Kojima mocno lubi Normana Reedusa.

Warto przypomnieć, że w sprzedaży pojawi się także edycja kolekcjonerska, wyceniona na niecałe 800 złotych. W jej skład wchodzą:

  • Gra Death Stranding i kolekcjonerskie pudło
  • Walizkę firmy Bridges
  • Brelok do kluczy
  • Figurkę kapsuły z noworodkiem
  • Steelbook
  • Cyfrowy soundtrack
  • Materiał wideo z powstawania gry
  • 10 awatarów w PSN
  • Przedmioty w grze

 

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Natsuki Chronicles to już kolejny udany shoot 'em up studia Qute, które wraca do uniwersum swej poprzedniej gry, by opowiedzieć dramatyczną historię równoległą.

Recenzje

Kiedy Medievil spotyka Jaka & Daxtera. Pumpkin Jack w ciekawy sposób miksuje obie serie platformówek 3D.

Recenzje

Słowiański klimat w growym wydaniu, polany artystycznym sosem. Efekt końcowy pozytywnie zaskakuje.

Recenzje

Twórcy Furi postanowili stworzyć nową grę, która znacząco różni się od poprzedniczki. Haven stawia na prezentowanie miłości dwóch osób w nieprzyjaznym dla nich świecie.

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.