Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise pojawi się w lipcu

Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise, czyli kontynuacja jednej z najbardziej pokręconych i dzielących graczy gier, pojawi się na Switchu jeszcze tego lata. Rising Star Games, które wydaje ten tytuł poza granicami Japonii, ujawniło, że tytuł do sprzedaży trafi już 10 lipca i dostępne będzie w cyfrowej i pudełkowej wersji. Cena?$49,99, co w przeliczeniu da prawdopodobnie coś około 209 złotych.

Kontynuacja Deadly Premonition jest jednocześnie prequelem, jak i sequelem, zabierając nas do współczesnego Bostonu i oddając nam w ręce agentów Davisa i Jonesa. Ich celem będzie odkrycie i powstrzymanie serii morderstw. W tym celu korzystając ze wspomnień agenta Yorka, cofniemy się w czasie, by poznać tajemnice Le Carré. Poza wątkami detektywistycznymi czekać będzie na nas ponownie otwarty świat pełen minigier, które mają umilić czas bohaterom gry.

Z tej okazji przygotowano nowy zwiastun, ale nie ma na nim krzty rozgrywki.

YouTube video
Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Natsuki Chronicles to już kolejny udany shoot 'em up studia Qute, które wraca do uniwersum swej poprzedniej gry, by opowiedzieć dramatyczną historię równoległą.

Recenzje

Sword of the Necromancer to dobry "rogalik", który traci na brzydkiej oprawie graficznej. Przed zakupem obejrzyjcie nagranie z rozgrywki.

Recenzje

NUTS to naprawdę nietypowa gra, która zdarza się w naszej branży raz na kilka lat. Jeśli chcecie spróbować czegoś niezwykłego, to szczerze polecam.

Recenzje

Pokieruj złowrogą organizacją z domowego zacisza. Połącz życie prywatne z obowiązkami wobec kultu, dzięki odpowiedniemu zarządzania kartami. Pamiętaj tylko że śmierć czyha na każdym...

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.