Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

D3 zapowiada dwie gry z serii Earth Defense Force

Fani serii Earth Defense Force (czyli autor tej wiadomości) mogą dzisiaj skakać z radości. D3 Publisher zapowiedział dwa nowe tytuły z serii EDF. Podobnie jak kilkanaście miesięcy temu, dostaniemy nową, numerowaną odsłonę od głównej ekipy Sandlot, a także spin-off, które zabierze serię w nieco nowym kierunku.

Na początek kilka słów o Earth Defense Force 6, za którym stoi bezpośrednio ekipa Sandlotu. Tytuł pojawi się na platformach Sony w 2021 roku (PS4 i prawdopodobnie PS5) i… wizualnie nie będzie różnić się niczym od EDF 5. Nie będę jednak udawał zaskoczonego. Gry z głównej serii od zawsze straszył wizualiami i płynnością działania, by rekompensować to miodną rozgrywką.

Drugi tytuł trafi jeszcze w tym roku na PS4 i Switcha. Mowa o tworzonym przez Yuke’s – Earth Defense Force: World Brothers. Największą różnicą będzie styl graficzny. Ten całkowicie oparto o woksele, więc skojarzenia z Minecraftem jak najbardziej wskazane. Poza tym sama rozgrywka nie będzie się absolutnie niczym różnić. Nadal będziemy ratować Ziemię przed inwazją kosmitów oraz gigantycznych robali.

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Natsuki Chronicles to już kolejny udany shoot 'em up studia Qute, które wraca do uniwersum swej poprzedniej gry, by opowiedzieć dramatyczną historię równoległą.

Recenzje

Kiedy Medievil spotyka Jaka & Daxtera. Pumpkin Jack w ciekawy sposób miksuje obie serie platformówek 3D.

Recenzje

Sword of the Necromancer to dobry "rogalik", który traci na brzydkiej oprawie graficznej. Przed zakupem obejrzyjcie nagranie z rozgrywki.

Recenzje

NUTS to naprawdę nietypowa gra, która zdarza się w naszej branży raz na kilka lat. Jeśli chcecie spróbować czegoś niezwykłego, to szczerze polecam.

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.