Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Gry

Zerkamy do edycji kolekcjonerskiej Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 dokonał cudu i… po prostu pojawił się na rynku! Po 8. latach od pierwszego zwiastuna doczekaliśmy się premiery jednej z najbardziej oczekiwanych gier ostatnich lat, a być może generacji w ogóle. Tytuł, którego debiut dla wielu użytkowników i graczy będzie istnym świętem. Rytuałem zwieńczającym pewną erę i być może nowym rozdaniem dla polskiego game devu (ho ho).

Pierwsze koty za płoty i mówi się o twardym lądowaniu na konsolach. Zanim przygotujemy dla Was odpowiedni tekst, minie trochę czasu. Wszak produkcję takiego kalibru i rozmachu trzeba z szacunku należycie poznać. Jako przedsmak przygotowaliśmy dla Was szybki „unboxing” edycji kolekcjonerskiej.

Cyberpunk 2007 Edycja kolekcjonerska PS4

Cyberpunk 2077 – zawartość edycji kolekcjonerskiej

 • Artbook w twardej oprawie
 • Zestaw naklejek i dwie naszywki
 • Dwa metalowe piny i breloczek
 • Zestaw dowodowy – krótki przewodnik po Night City
 • Figurka 25. cm
 • Dodatkowy steelbook
 • Gra Cyberpunk 2077

Pudło tego zestawu jest duże ogromne, co nie powinno nikogo dziwić. Wszak CD Projekt RED już przy okazji Wiedźmina 3 udowodniło, że przykłada szczególną uwagę do fizycznych wydań swoich produktów. Jeśli robić kolekcjonerkę, to robić to z „pompą”. Tak, pierwsze wrażenie to jak najbardziej odczucia obcowania z wydaniem „premium„.

Gdy już uporamy się z pudłem i dostaniemy do środka, wita nas pięknie ozdobiony art-book (świetna okładka!) przedstawiający standardowo grafiki i koncepcyjne arty ukazujące elementy świata przedstawionego.

Cyberpunk 2077 artbook

Gustownie zapakowana gra zakryta jest z kolei autografami całej ekipy CD Project RED. Zespół przez 8. lat ciężko (za ciężko, jak się obiło szerokim echem w internecie) pracował, aby dojść do tego momentu. Skorzystam z okazji i skromnie pogratuluję twórcom za tytaniczny wkład włożony w stworzenie Cyberpunk 2077 – dzięki chłopaki!

Oddzielnie zapakowane „Dowody rzeczowe” to krótki i przejrzysty przewodnik po Night City. Dodawany Steelbook to z kolei jeden z wielu, jakie można upolować. W zależności od sklepu sieciówki oferowały dodatkowy steelbook z określonym wzorem. Kolejna drobnica to całe multum naklejek, dwie naszywki i brelok w kształcie auta z gry.

Cyberpunk 2007 Edycja kolekcjonerska PS4 Steelbook

Przechodzimy do głównej atrakcji, jaką bez wątpliwie jest figurka V – głównego bohatera Cyberpunk 2077. Zacznę od tego, że od pierwszej zapowiedzi totalnie kupił mnie pomysł na jej wygląd. Prezentuje się dynamicznie, a jako fan Akiry nie mogę się po prostu napatrzeć na ten czerwony motocykl.

Figurka jest duża, mierzy około 25. cm wysokości. Składa się z trzech elementów i pod względem jakości wygląda lepiej niż (nie)sławny gryf z Wiedźmina 3. Podstawka jest ciężka i masywna, więc pomimo dosyć wyszukanej pozy całość stoi stabilnie. Większość szczegółów to naklejki, więc tym samym ograniczono problemy z niedbałym malowaniem. Pojedyncze mogą się za to zacząć odklejać. Jak na standardy edycji kolekcjonerskich – jest w porządku i czuję się zadowolony z produktu końcowego. Pamiętajcie jednak, że figurki premium prezentują wyższą jakość niż ta statuetka V, więc nie oczekujcie znowu cudów i pierwszorzędnego wykonania najdrobniejszych detali. Mam nadzieję, że zdjęcia uchwyciły to, co najważniejsze.

Cyberpunk 2077 – zawartość premierowej wersji

Pamiętajcie też, że jak to CD Projekt RED ma w swoim zwyczaju, nawet zwykła wersja gry oferuje bogatszą zawartość.

 • Mapę świata gry
 • Krótkie kompendium wiedzy o świecie z gry
 • Pocztówki i naklejki
 • Dostęp do dodatkowej zawartości cyfrowej, która pojawi się w 2021 roku

Cyberpunk 2077 zawartość premierowej wersji

Mały gest, a cieszy. Zwłaszcza jak ktoś ma bzika na punkcie zbieractwa, jak (niestety) ja.

Autorką zdjęć jest Asobu.

Autor

Freak, któremu gry i kino skrzywiły nieodwracalnie psychikę. Gram na wszystkim, co wpadnie w ręce. Głównie konsole Sony i Nintendo. Lunatyk bezgranicznie zakochany w dziełach Grasshopper Manufacture. Suda51 i Quentin Tarantino to moi idole. Uwielbiam zarażać innych zajawką na nietypową twórczość, dzieląc się popkulturowymi przemyśleniami na Twitterze i Glitchu. Fanatyk bijatyk, gier muzycznych i japońszczyzny. Ukierunkowany mocno na horror, futuryzm i cyberpunk.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Bogini i wirtualne idolki wyruszają na ratunek Virtualandi. Sprawdzamy nowy jRPG od Compile Heart.

Gry

Pierwszy kontakt z Bloodborne prowadzi do ciekawych sytuacji i interesujących wniosków.

Recenzje

Jedna z ciekawszych premier w gatunku roguelite ostatnich tygodni.

Recenzje

Popularni złodzieje powracają, a my sprawdzamy, czy ciągle są w stanie skraść serca fanów!

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.