Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Cross Code – zawartość edycji kolekcjonerskiej

Jeden z ciekawszych tytułów niezależnych ostatnich miesięcy wreszcie zmierza na konsole. Cross Code to list miłosny do jRPG-ów akcji żywcem wyjętych z ery SNES-a. Recenzenci nie mogli nachwalić się fantastycznej rozgrywki, ścieżki dźwiękowej i wpływu innych gatunków, głównie gier logicznych. Pudełkowa wersja gry do sprzedaży trafi dzięki ININ Games, które przy współpracy ze Strictly Limited Games przygotuje także wersję kolekcjonerską.

Co w niej znajdziemy?

  • Grę CrossCode z dwustronną okładką
  • SteelBook
  • Kolekcjonerskie pudełkowe
  • Ścieżka dźwiękowa na 2 CD
  • Kompendium w twardej okładce
  • 18 naklejek
  • Plakat
  • Brelok z wizerunkiem Lea 'Hi'

https://i1.wp.com/cdn.shopify.com/s/files/1/2494/7430/products/CRC-CrossCode_CEBanner_1920x1080-PS4_1024x1024.jpg?w=880&ssl=1

Cena kolekcjonerskiej wersji (zarówno na PS4 i Switcha) ustalona została na poziomie €59,99. Zamówienia można składać na oficjalnej stronie SLG. Uwaga – nakład kolekcjonerek jest ograniczony.

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Natsuki Chronicles to już kolejny udany shoot 'em up studia Qute, które wraca do uniwersum swej poprzedniej gry, by opowiedzieć dramatyczną historię równoległą.

Recenzje

Kiedy Medievil spotyka Jaka & Daxtera. Pumpkin Jack w ciekawy sposób miksuje obie serie platformówek 3D.

Recenzje

Sword of the Necromancer to dobry "rogalik", który traci na brzydkiej oprawie graficznej. Przed zakupem obejrzyjcie nagranie z rozgrywki.

Recenzje

NUTS to naprawdę nietypowa gra, która zdarza się w naszej branży raz na kilka lat. Jeśli chcecie spróbować czegoś niezwykłego, to szczerze polecam.

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.