Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Cross Code – zawartość edycji kolekcjonerskiej

Jeden z ciekawszych tytułów niezależnych ostatnich miesięcy wreszcie zmierza na konsole. Cross Code to list miłosny do jRPG-ów akcji żywcem wyjętych z ery SNES-a. Recenzenci nie mogli nachwalić się fantastycznej rozgrywki, ścieżki dźwiękowej i wpływu innych gatunków, głównie gier logicznych. Pudełkowa wersja gry do sprzedaży trafi dzięki ININ Games, które przy współpracy ze Strictly Limited Games przygotuje także wersję kolekcjonerską.

Co w niej znajdziemy?

  • Grę CrossCode z dwustronną okładką
  • SteelBook
  • Kolekcjonerskie pudełkowe
  • Ścieżka dźwiękowa na 2 CD
  • Kompendium w twardej okładce
  • 18 naklejek
  • Plakat
  • Brelok z wizerunkiem Lea 'Hi'

https://i1.wp.com/cdn.shopify.com/s/files/1/2494/7430/products/CRC-CrossCode_CEBanner_1920x1080-PS4_1024x1024.jpg?w=880&ssl=1

Cena kolekcjonerskiej wersji (zarówno na PS4 i Switcha) ustalona została na poziomie €59,99. Zamówienia można składać na oficjalnej stronie SLG. Uwaga – nakład kolekcjonerek jest ograniczony.

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Po wielu latach nie bez powodu kultowy shoot 'em up trafia na Nintendo Switch. Swoista wizytówka twórczości weteranów z Cave nie tyle zaskakuje formą,...

Recenzje

Ładne dziewczyny śmigające na stalowych skrzydłach w przestworzach. Warto do nich dołączyć?

Mój dziennik growy

Ogłaszam oficjalnie maj miesiącem 100% ratio gier ukończonych i splatynowanych.

Recenzje

Odświeżony po latach klasyk od Squaresoftu znów cieszy oczy fanów japońskich RPG. Wyprawa w przeszłość jednak nie musi boleć.

Copyright © 2021 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.