Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas pojawi się w październiku

Po kilkunastu dniach plotek Activision oficjalnie potwierdziło nową odsłonę serii Crash Bandicoot, która trafi na PlayStation 4 i Xboksa One już 2 października. Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas – bo tak brzmi polski tytuł gry – kasuje kanon poprzednich odsłon wydanych po Crash Bandicoot 3: Warped i staje się pełnoprawną i bezpośrednią kontynuacją trylogii Naughty Dog. Deweloperem jest ekipa Toys for Bob, która wcześniej tworzyła gry z serii Skylanders oraz zremasterowała trylogię Spyro the Dragon.

Jeśli ktoś obawia się o uwspółcześnienie rozgrywki – może spać spokojnie. Zachowano klasyczne podejście do lokacji, które są liniowe i gra się w nie tak, jak w oryginalnej trylogii. Zmieniono za to nieco design postaci, dołożono także nowe moce Crasha i Coco, które zyskujemy po zdobyciu nowej maski. Grywalną postacią będzie także Neo Cortex. Co ciekawe, Toys for Bob dodało do gry tzw. tryb Retro, który nakłada na nas ograniczenie liczby żyć, tak jakbyśmy grali w oryginał.

YouTube video
YouTube video

Poniżej jeszcze kilka zrzutów.

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Mój dziennik growy

Ogłaszam oficjalnie maj miesiącem 100% ratio gier ukończonych i splatynowanych.

Recenzje

Odświeżony po latach klasyk od Squaresoftu znów cieszy oczy fanów japońskich RPG. Wyprawa w przeszłość jednak nie musi boleć.

Gry

Noszenie paczek jednak nie daje takiej frajdy, jak nam obiecywano.

Gry

Kody na darmową zawartość do Genshin Impact pojawiają się co jakiś czas. Te działające znajdziecie w tym wpisie.

Copyright © 2021 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.