Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas pojawi się w październiku

Po kilkunastu dniach plotek Activision oficjalnie potwierdziło nową odsłonę serii Crash Bandicoot, która trafi na PlayStation 4 i Xboksa One już 2 października. Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas – bo tak brzmi polski tytuł gry – kasuje kanon poprzednich odsłon wydanych po Crash Bandicoot 3: Warped i staje się pełnoprawną i bezpośrednią kontynuacją trylogii Naughty Dog. Deweloperem jest ekipa Toys for Bob, która wcześniej tworzyła gry z serii Skylanders oraz zremasterowała trylogię Spyro the Dragon.

Jeśli ktoś obawia się o uwspółcześnienie rozgrywki – może spać spokojnie. Zachowano klasyczne podejście do lokacji, które są liniowe i gra się w nie tak, jak w oryginalnej trylogii. Zmieniono za to nieco design postaci, dołożono także nowe moce Crasha i Coco, które zyskujemy po zdobyciu nowej maski. Grywalną postacią będzie także Neo Cortex. Co ciekawe, Toys for Bob dodało do gry tzw. tryb Retro, który nakłada na nas ograniczenie liczby żyć, tak jakbyśmy grali w oryginał.

YouTube video
YouTube video

Poniżej jeszcze kilka zrzutów.

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Natsuki Chronicles to już kolejny udany shoot 'em up studia Qute, które wraca do uniwersum swej poprzedniej gry, by opowiedzieć dramatyczną historię równoległą.

Recenzje

Kiedy Medievil spotyka Jaka & Daxtera. Pumpkin Jack w ciekawy sposób miksuje obie serie platformówek 3D.

Recenzje

Słowiański klimat w growym wydaniu, polany artystycznym sosem. Efekt końcowy pozytywnie zaskakuje.

Recenzje

Twórcy Furi postanowili stworzyć nową grę, która znacząco różni się od poprzedniczki. Haven stawia na prezentowanie miłości dwóch osób w nieprzyjaznym dla nich świecie.

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.