Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Costume Quest 2 – zawartość edycji kolekcjonerskiej

Limited Run Games przygotowało kolejne wydanie pudełkowe. Tym razem w limitowanym nakładzie na rynku pojawi się Costume Quest 2. Tytuł Double Fine doczeka się także kolekcjonerskiego wydania.

Limited Run Games ujawniło kolejną grę, która doczeka się pudełkowego wydania. Tym razem padło na nieco zapomniane i niedocenione Costume Quest 2 od ekipy Double Fine. Wyjątkowo uroczy i przystępny RPG doczeka się nie tylko wersji w pudełku, ale także kolekcjonerskiego wydania.

W kolekcjonerce Costume Quest 2 dostaniemy:

  • Gra Costume Quest 2 na PlayStation 4
  • Oryginalna ścieżka dźwiękowa na CD
  • Plakat
  • Przypinka Dr. Orela White’a

Zdjęcie

Zestaw wyceniono na $54,99 i do sprzedaży w ograniczonym nakładzie trafi już 25 października 2019 roku. Zamówienia, jak zwykle w przypadku tego wydawcy, złożymy na oficjalnej stronie.

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Natsuki Chronicles to już kolejny udany shoot 'em up studia Qute, które wraca do uniwersum swej poprzedniej gry, by opowiedzieć dramatyczną historię równoległą.

Recenzje

Kiedy Medievil spotyka Jaka & Daxtera. Pumpkin Jack w ciekawy sposób miksuje obie serie platformówek 3D.

Recenzje

Słowiański klimat w growym wydaniu, polany artystycznym sosem. Efekt końcowy pozytywnie zaskakuje.

Recenzje

Twórcy Furi postanowili stworzyć nową grę, która znacząco różni się od poprzedniczki. Haven stawia na prezentowanie miłości dwóch osób w nieprzyjaznym dla nich świecie.

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.