Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Bubble Bobble 4 Friends – zawartość edycji kolekcjonerskiej

Strictly Limited Games przygotowało kolekcjonerskie wydanie Bubble Bobble 4 Friends, które pojawi się już wkrótce na Switchu razem ze zwykłą, pudełkową wersją gry.

Bubble Bobble to jedna z moich ulubionych gier dzieciństwa. W produkcję Taito zagrywałem się godzinami na Commodore 64, a później na każdej platformie, na której gra była dostępna i którą miałem w posiadaniu. Wkrótce na Switchu pojawi się Bubble Bobble 4 Friends. Pudełkową wersję gry wyda Strictly Limited Games, które przygotowało także edycję kolekcjonerską.

Zawartość edycji kolekcjonerskiej prezentuje się następująco:

  • Gra Bubble Bobble 4 Friends
  • Kolekcjonerskie pudło z zamkiem magnetycznym
  • Stylizowane na PCB opakowanie
  • Ścieżka dźwiękowa na CD
  • W pełni zlokalizowana instrukcja w twardej okładce
  • Ulotka z automatów
  • Instrukcja
  • Naklejki

Bubble Bobble 4 Friends edycja kolekcjonerska

Kolekcjonerskie wydanie Bubble Bobble 4 Friends zostało wycenione na €89.99 i w sprzedaży pojawić ma się już w ten piątek, w formie przedpremierowego zamówienia. Te będziecie mogli złożyć na oficjalnej stronie wydawcy.

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Sword of the Necromancer to dobry "rogalik", który traci na brzydkiej oprawie graficznej. Przed zakupem obejrzyjcie nagranie z rozgrywki.

Recenzje

NUTS to naprawdę nietypowa gra, która zdarza się w naszej branży raz na kilka lat. Jeśli chcecie spróbować czegoś niezwykłego, to szczerze polecam.

Recenzje

Pokieruj złowrogą organizacją z domowego zacisza. Połącz życie prywatne z obowiązkami wobec kultu, dzięki odpowiedniemu zarządzania kartami. Pamiętaj tylko że śmierć czyha na każdym...

Gry

Kultowy Łowca trafił do Fortnite'a. Jak zdobyć Predatora?

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.