Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Demo Bravely Default II dostępne

Bravely Default II, które dostępne będzie w 2020 roku wyłącznie na Switcha, pojawiło się na dzisiejszym Nintendo Direct Mini. Square Enix od momentu zapowiedzi gry kilka miesięcy temu nie rozpieszczało nas informacjami o grze. Na szczęście wynagrodzono nam to z nawiązką. Nie tylko pokazano kilkuminutowy zwiastun gry, który opowiada nam o głównych bohaterach, wprowadza w meandry systemu, ale także jest preludium do czegoś większego.

Wersji demonstracyjnej, którą udostępniono w switchowskim eShopie. Wersję próbną pobierzecie bezpośrednio z PC-towej przeglądarki z tego miejsca, lub na swoim Switchu. Przygotujcie 2,3 GB wolnego miejsca na karcie SD, gdyż właśnie tyle Bravely Default II zajmuje.

Coś jeszcze? Warto zerknąć na najnowszy zwiastun w oczekiwaniu aż gra pobierze się na wasze konsole.

YouTube video
Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Sword of the Necromancer to dobry "rogalik", który traci na brzydkiej oprawie graficznej. Przed zakupem obejrzyjcie nagranie z rozgrywki.

Recenzje

NUTS to naprawdę nietypowa gra, która zdarza się w naszej branży raz na kilka lat. Jeśli chcecie spróbować czegoś niezwykłego, to szczerze polecam.

Recenzje

Pokieruj złowrogą organizacją z domowego zacisza. Połącz życie prywatne z obowiązkami wobec kultu, dzięki odpowiedniemu zarządzania kartami. Pamiętaj tylko że śmierć czyha na każdym...

Gry

Kultowy Łowca trafił do Fortnite'a. Jak zdobyć Predatora?

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.