Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Borderlands 3 na Steamie już w marcu. Zapowiedziano drugie DLC

Borderlands 3 już wkrótce przestanie być dostępnie wyłącznie w Epic Game Store. Gearbox Software ogłosiło wczoraj, że już za dwa tygodnia ich najnowsza gra dostępna będzie także na platformie Steam. Za tym poszła zapowiedź drugiego płatnego DLC, ujawnienie wiosennych nowości dostępnych w ramach darmowych aktualizacji, które pojawią się w kwietniu i maju.

YouTube video

Na początku jednak zajmiemy się drugim rozszerzeniem fabularnym, za które przyjdzie nam zapłacić, chyba że wcześniej wykupiliśmy dostęp do przepustki sezonowej. Nosi ono wyjątkowo długi tytuł Guns, Love, and Tentacles: The Marriage of Wainwright & Hammerlock i skupi się na wątku związania się dwóch znanych nam postaci – Sir Alistaira Hammerlocka i Wainwrighta Jakobsa. Całość oczywiście będzie pokręcona, jak na Borderlands przystało. W tle pojawiają się dzikie zwierzęta, sekta złożona z fanatycznych tubylców oraz powracająca do gry Gaige.

Czekać na nas będą nowe bronie, lokacje, przedmioty kosmetyczne i wyjątkowo potężne mody dla każdej z klas. W formie darmowej aktualizacji dostaniemy za to tryb Mayhem 2.0, który przebuduje modyfikatory i rozbuduje endgame. W kwietniu pojawi się także aktualizacja Revenge of the Cartels, która wprowadzi wydarzenie ograniczone czasowo wraz z unikatowymi nagrodami. W maju dostaniemy Guardian Takedown, wariację trybu, w którym zdobyć będziemy mogli unikatowe przedmioty.

 

Borderlands 3 na Steamie

A co z Borderlands 3 na Steamie? Tam gra trafi już 13 marca tego roku. Gearbox poinformowało, że Steamowa wersja wspierać będzie międzyplatformowe granie z posiadaczami wersji gry z Epic Games Store, więc na dzień dobry czekać będzie na nas spora baza graczy. Poza zwykłą wersją dostępne jest także wydanie Deluxe oraz Super Deluxe, w którego skład wchodzi m.in. przepustka sezonowa.

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Natsuki Chronicles to już kolejny udany shoot 'em up studia Qute, które wraca do uniwersum swej poprzedniej gry, by opowiedzieć dramatyczną historię równoległą.

Recenzje

Kiedy Medievil spotyka Jaka & Daxtera. Pumpkin Jack w ciekawy sposób miksuje obie serie platformówek 3D.

Recenzje

Słowiański klimat w growym wydaniu, polany artystycznym sosem. Efekt końcowy pozytywnie zaskakuje.

Recenzje

Twórcy Furi postanowili stworzyć nową grę, która znacząco różni się od poprzedniczki. Haven stawia na prezentowanie miłości dwóch osób w nieprzyjaznym dla nich świecie.

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.