Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Asterix & Obelix XXL 3: The Crystal Menhir — zawartość edycji kolekcjonerskiej

Poznaliśmy zawartość edycji kolekcjonerskiej gry Asterix & Obelix XXL 3: The Crystal Menhir, która trafi do sprzedaży w listopadzie tego roku. Ile za nią zapłacimy?

Pod koniec listopada zadebiutuje trzecia część przygód Asteriksa i Obeliksa. Niemiecki oddział Amazonu wrzucając ofertę na edycję kolekcjonerską Asterix & Obelix XXL 3: The Crystal Menhir zdradził przy okazji datę premiery, którą studio Microids ustaliło na 21 listopada.

Edycja kolekcjonerska Asterix & Obelix XXL 3: The Crystal Menhir została wyceniona na €79,99, co powinno w przeliczeniu dać nam około 329 złotych. W zestawie dostaniemy:

  • Grę oraz kolekcjonerskie pudełko
  • Figurkę Obeliksa i Idefiksa (15 cm)
  • Dodatkowe mniejsze figurki z edycji specjalnej gry

Nie jest to najbogatsza edycja kolekcjonerska, jaką widziałem w swoim życiu, zwłaszcza przy takiej cenie. Wszystko zależeć będzie od wykonania figurek. Choć patrząc na to, że kolekcjonerka Asterix & Obelix XXL2 ostatnio była do kupienia za około 100 złotych, to przewiduję szybkie obniżki ceny.

Asterix & Obelix XXL 3: The Crystal Menhir dostępne będzie na PS4, PC, Xboksie One i Switchu. Poniżej jeszcze wizualizacja edycji limitowanej.

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Po wielu latach nie bez powodu kultowy shoot 'em up trafia na Nintendo Switch. Swoista wizytówka twórczości weteranów z Cave nie tyle zaskakuje formą,...

Recenzje

Ładne dziewczyny śmigające na stalowych skrzydłach w przestworzach. Warto do nich dołączyć?

Mój dziennik growy

Ogłaszam oficjalnie maj miesiącem 100% ratio gier ukończonych i splatynowanych.

Recenzje

Odświeżony po latach klasyk od Squaresoftu znów cieszy oczy fanów japońskich RPG. Wyprawa w przeszłość jednak nie musi boleć.

Copyright © 2021 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.