Connect with us

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Asterix & Obelix XXL 3: The Crystal Menhir — zawartość edycji kolekcjonerskiej

Poznaliśmy zawartość edycji kolekcjonerskiej gry Asterix & Obelix XXL 3: The Crystal Menhir, która trafi do sprzedaży w listopadzie tego roku. Ile za nią zapłacimy?

Pod koniec listopada zadebiutuje trzecia część przygód Asteriksa i Obeliksa. Niemiecki oddział Amazonu wrzucając ofertę na edycję kolekcjonerską Asterix & Obelix XXL 3: The Crystal Menhir zdradził przy okazji datę premiery, którą studio Microids ustaliło na 21 listopada.

Edycja kolekcjonerska Asterix & Obelix XXL 3: The Crystal Menhir została wyceniona na €79,99, co powinno w przeliczeniu dać nam około 329 złotych. W zestawie dostaniemy:

  • Grę oraz kolekcjonerskie pudełko
  • Figurkę Obeliksa i Idefiksa (15 cm)
  • Dodatkowe mniejsze figurki z edycji specjalnej gry

Nie jest to najbogatsza edycja kolekcjonerska, jaką widziałem w swoim życiu, zwłaszcza przy takiej cenie. Wszystko zależeć będzie od wykonania figurek. Choć patrząc na to, że kolekcjonerka Asterix & Obelix XXL2 ostatnio była do kupienia za około 100 złotych, to przewiduję szybkie obniżki ceny.

Asterix & Obelix XXL 3: The Crystal Menhir dostępne będzie na PS4, PC, Xboksie One i Switchu. Poniżej jeszcze wizualizacja edycji limitowanej.

O autorze

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na PS4, choć posiadam też mocnego PC-ta, 3DS-a i Switcha.

Kliknij, by skomentować

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Moja niewytłumaczalna słabość do gier średnich pcha mnie czasami w rejony, których normalnie bym nie planował eksplorować. Onee Chanbara Origins jest drugim kontaktem z...

Recenzje

Showbiznes często określa się jako siedlisko diabła, albo przynajmniej przynętę na niego i jak widać, opinia ta jest rozpowszechniona na całym świecie. Również w...

Recenzje

Shadow Warrior 2 jest idealnym przykładem, że lepsze jest wrogiem dobrego i ślepa pogoń za panującymi w momencie procesu tworzenia gry trendami nie zawsze...

Recenzje

Mam jakąś niewyobrażalną słabość do AVICII Invector. Mając na uwadze to, że nie przepadam za grami rytmicznymi, nie jestem fanem muzyki elektronicznej, a AVICII...

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.

%d bloggers like this: