Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Ancestors Legacy — zawartość kolekcjonerskiego wydania na PS4

Ancestors Legacy krótko po swojej konsolowej premierze na PS4, otrzymało zapowiedź kolekcjonerskiego wydania w pudełku. Jakie atrakcje przygotowała polska ekipa?

Jesteśmy krótko po debiucie cyfrowej wersji Ancestors Legacy na PlayStation 4. Za kilka tygodni trafić do sprzedaży ma wydanie pudełkowe, co bez dwóch zdań ucieszy kolekcjonerów. Jeszcze lepszą informacją jest zapowiedź kolekcjonerskiego wydania gry.

Ancestors Legacy Conqueror’s Edition zadebiutuje 26 września nakładem wydawnictwa Meridiem. Za €39,99 dostaniemy w zestawie:

  • Grę Ancestors Legacy w obwolucie
  • Ścieżkę dźwiękową na CD
  • Artbook

Ancestors-Legacy-Conquerors-Edition

Zestaw skromny, ale w sensownej cenie, gdyż wydanie kolekcjonerskie kosztuje mniej niż premierowe wersje większych gier. A tytuł sam w sobie jest udany, co miałem okazję swego czasu na PC. Jeśli studio nie pokpiło portu i sterowanie na padzie jest dobre, to entuzjaści strategii czym prędzej powinni grę kupić.

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Natsuki Chronicles to już kolejny udany shoot 'em up studia Qute, które wraca do uniwersum swej poprzedniej gry, by opowiedzieć dramatyczną historię równoległą.

Recenzje

Kiedy Medievil spotyka Jaka & Daxtera. Pumpkin Jack w ciekawy sposób miksuje obie serie platformówek 3D.

Recenzje

Słowiański klimat w growym wydaniu, polany artystycznym sosem. Efekt końcowy pozytywnie zaskakuje.

Recenzje

Twórcy Furi postanowili stworzyć nową grę, która znacząco różni się od poprzedniczki. Haven stawia na prezentowanie miłości dwóch osób w nieprzyjaznym dla nich świecie.

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.