Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Ancestors Legacy — zawartość kolekcjonerskiego wydania na PS4

Ancestors Legacy krótko po swojej konsolowej premierze na PS4, otrzymało zapowiedź kolekcjonerskiego wydania w pudełku. Jakie atrakcje przygotowała polska ekipa?

Jesteśmy krótko po debiucie cyfrowej wersji Ancestors Legacy na PlayStation 4. Za kilka tygodni trafić do sprzedaży ma wydanie pudełkowe, co bez dwóch zdań ucieszy kolekcjonerów. Jeszcze lepszą informacją jest zapowiedź kolekcjonerskiego wydania gry.

Ancestors Legacy Conqueror’s Edition zadebiutuje 26 września nakładem wydawnictwa Meridiem. Za €39,99 dostaniemy w zestawie:

  • Grę Ancestors Legacy w obwolucie
  • Ścieżkę dźwiękową na CD
  • Artbook

Ancestors-Legacy-Conquerors-Edition

Zestaw skromny, ale w sensownej cenie, gdyż wydanie kolekcjonerskie kosztuje mniej niż premierowe wersje większych gier. A tytuł sam w sobie jest udany, co miałem okazję swego czasu na PC. Jeśli studio nie pokpiło portu i sterowanie na padzie jest dobre, to entuzjaści strategii czym prędzej powinni grę kupić.

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Mój dziennik growy

Ogłaszam oficjalnie maj miesiącem 100% ratio gier ukończonych i splatynowanych.

Recenzje

Odświeżony po latach klasyk od Squaresoftu znów cieszy oczy fanów japońskich RPG. Wyprawa w przeszłość jednak nie musi boleć.

Gry

Noszenie paczek jednak nie daje takiej frajdy, jak nam obiecywano.

Gry

Kody na darmową zawartość do Genshin Impact pojawiają się co jakiś czas. Te działające znajdziecie w tym wpisie.

Copyright © 2021 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.