Connect with us

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Agenci z The Division 2 wybiorą się do Waszyngtonu już za dwa tygodnie

Ubisoft jest jedną z najbardziej elastycznych firm, jeśli chodzi o popremierowe wspieranie swoich gier. Tak, jak swego czasu urodziło się określenie gatunku Ubigame, określające robione przez francuską firmę gry z otwartym światem, tak powinniśmy mówić o Ubiwsparciu, określanym mianem ciągłego wspierania gier po premierze, nawet jeśli te początkowo ocierają się o katastrofę.

Dlaczego o tym wspominam? Pierwsze Tom Clancy’s The Division nie uniosło hype’u i krótko po premierze serwery opustoszały z powodu braku sensownej zawartości. Deweloperzy jednak otrzymali pełne wsparcie i dzięki aktualizacjom gry i płatnym dodatkom grę uratowano, o czym pisałem w swojej recenzji The Division sprzed kilku miesięcy.

W przypadku Tom Clancy’s The Division 2 zrezygnowano z płatnych dodatków. Cała popremierowa zawartość udostępniana jest w formie aktualizacji, za które nikt nie każe nam płacić. Ci, którzy kupili przepustkę sezonową, mogą cieszyć się jedynie z wcześniejszego dostępu do kolejnych rozszerzeń i klas, a także dodatkowymi przedmiotami kosmetycznymi. Po debiucie kilka łatek z poprawkami i zawartością już dostaliśmy, ale na rozszerzenie przyszło nam trochę poczekać. Wczoraj Ubisoft ujawnił, że Epizod 1 – Peryferia Dystryktu Kolumbia: Ekspedycje (Jezusie, co za tytuł) zadebiutuje już 30 lipca. Jeśli macie przepustkę 1. roku, zagracie tydzień wcześniej – 23 lipca.

Co przyniesie pierwsze rozszerzenie? Cytując oficjalną informację prasową:

Dwie nowe misje główne

 • Camp White Oak: The Division przygotowuje dobrze zaplanowany atak na prezydencką posiadłość, żeby postawić prezydenta Ellisa przed obliczem sprawiedliwości.
 • Manning National Zoo: Emeline Shaw, przywódczyni wygnańców, uciekła po porażce poniesionej w Waszyngtonie i przebywa na terenie zoo, gdzie odzyskuje siły. Agenci The Division poszukują Shaw, żeby nie dopuścić do ponownego pojawienia się wygnańców.

Nowe przeżycia: Ekspedycje

 • Gracze udają się do Kenly College, gdzie utracono kontakt z konwojem wojskowym przewożącym niezbędne zasoby. Odebrawszy prawdopodobnie ostatni komunikat,
  organizują wyprawę ratunkową, której zadaniem jest odnalezienie ocalałych. Ekspedycje dzielą się na 3 osobne rozgałęzienia, które gracze mogą ukończyć. Każde rozgałęzienie ma własny klimat i motyw przewodni, będą one udostępniane co tydzień. Ukończenie wszystkich trzech zostanie nagrodzone dostępem do ekskluzywnej sali skarbów pełnej nagród.

Nowa broń i wyposażenie:

 • Jedna egzotyczna broń: Diamondback
 • Jedno egzotyczne wyposażenie: BTSU Datagloves
 • Dwie bronie: Stoner LMG i Karabinek 7

Tajne Misje:

 • Agenci mogą podjąć się wykonania dwóch tajnych misji w Akwarium Waszyngtońskim i Placówce NSA B13 (wyłącznie dla posiadaczy Przepustki na Rok 1).
TCTD2_Epizod_1_Zawartość

Rozpiska pierwszego rozszerzenia The Division 2

Oprócz tego pojawi się też aktualizacja z kolejnymi nowościami:

Nowy poziom trudności Odkrywanie dla najazdu „Operacja Czarna Godzina”

 • Nowy poziom trudności „Odkrywanie”, wraz z odpowiednią opcją dobierania graczy, umożliwi kolejnym użytkownikom poznanie ogromu The Division 2. W operacji Czarne Godziny egzotyczne łupy nadal są dostępne tylko na poziomie normalnym, ale agenci grający na poziomie odkrywania mogą spodziewać się wielu wspaniałych nagród i jednocześnie trenować przed grą na poziomie normalnym.

Zmiany w ulepszaniu

 • Teraz gracze będą mogli ulepszać swoje wyposażenie do 500 poziomu i wymieniać się schematami. Ponadto, ulepszoną broń można teraz rekalibrować.

Równoważenie broni i wzmocnienia umiejętności

 • W ramach aktualizacji dokonywanych na podstawie uwag społeczności zostaną wprowadzone balansowanie i wzmocnienia.

Przy okazji — The Division 2 (i pozostałe wersje gry) kupicie w PS Store w ramach okazji tygodnia za 145 zł.

O autorze

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na PS4, choć posiadam też mocnego PC-ta, 3DS-a i Switcha.

Kliknij, by skomentować

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Serious Sam 4 jest niczym nad wyraz sprawny wehikuł czasu na pecetowym rynku FPS-ów. Odpalacie grę i momentalnie przenosicie się dekadę wstecz. I nie...

Gry

Dzisiaj coś w sam raz dla masochistów, którym niestraszne autobiczowanie tematyką potrafiącą widocznie odcisnąć swoje piętno. Powieść jeżąca włos na głowie i ściskająca żołądek....

Recenzje

Shadow Warrior 2 jest idealnym przykładem, że lepsze jest wrogiem dobrego i ślepa pogoń za panującymi w momencie procesu tworzenia gry trendami nie zawsze...

Recenzje

Bounty Battle jest kolejnym przykładem, że do stworzenia dobrej gry nie wystarczy skopiować czyjegoś sprawdzonego pomysłu. Poza Brawhallą i PlayStation All-Stars Battle Royale żaden...

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.

%d bloggers like this: